Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më simpatikë të showbiz-it shqiptar.

Ato kanë vite që e kanë bërë publike lídhjen e tyre dhe nuk ngùrrojnë asnjëherë që të shprehin të gjithë dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

Ato kanë një marrédhénie të shkëlqyer edhe në familjen e tyre të madhe dhe këtë na e dëshmoi Eni në postimin e fundit në InstaStory.Eni Koçi

Teksa po shijonte darkën me vjehrrën dhe kunatat, këngëtarja na ka qerasur me një video nga ky moment i këndshëm.

“Ne të treja e kemi vjehrrën aq të mirë sa nuk dalim dot pa të. Mamaja më e mirë në botë”, ka shkruar Eni duke treguar kështu se ato kanë një raport për t’u patur zili.

Kujtojmë se më herët, ajo ka treguar se me Gencin është njohur gjatë një turneu në Amerikë dhe se asokohe mendonte se ai ishte shumë mendjemadh e komenti i Gretës për këtë rast ka qenë epík.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!