Bashkëpunimet mes repereve femra me meshkuj po bëhen shumë të zakonshme dhe publiku i pëlqen gjithmonë. Duket se shumë shpejt do të kemi një bashkëpunim, që nuk na i kishte marrë kurrë mendja.

Lart e poshtë përflitet se Loredana do të vijë së shpejti në një duet me Don Xhonin për herë të parë.

Dyshímet për këtë bashkëpunim mes reperëve lindën pasi Loredana i ka shoqëruar disa postime të saj në Instagram me këngën e Don Xhonit “Deri kur”.

Më pas këto dyshíme u shtùan pasi Don Xhoni u pa dje në koncertin e Loredanës në Prishtinë dhe teksa ishte duke kënduar “Nëse don’ ajo ftoi reperin që ta shoqëronte në këndim.

Gjithashtu gjatë ditës së sotme, Don Xhoni ka falenderuar Loredanën për disa bluza.

“Faleminderit për këto produkte”, shkruan reperi në postimin e tij.

Megjithatë këto zëra nuk janë konfirmuar ende dhe pritet të shohim se kur mund të vijë dueti mes reperëve.

Ndërkohë kujtojmë se Don Xhoni është përfshirë në telashe së fundmi, për shkàk se polícía hyri brenda në një lokal dhe ndérpréu koncertin e tij.

Ai shkruan se nuk ishte fàji i tij që u ndërpre koncerti dhe premton se do të rikthehet sërish.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!