Pas shumë thashethemesh, Marina Vjollca konfirmoi ditën e djeshme se është në prítje të ëmbël për herë të parë.

Ajo postoi foto të saj me barkun e rrumbullakosur, duke pranuar publikisht se është shtatzënë.

Moderatorja postoi në Instagram dy foto të saj shumë të veçanta ku dallohej barku i rrumbullakosur.

Më vonë po ashtu ajo publikoi një foto me Ghetto Geasyn, i cili shihet duke i përkédhelur barkun e Marinës.

“Ne të tre”, shkroi ajo përkrah fotos. Sot ajo ka publikuar të tjera imazhe dhe ka falenderuar të gjithë për urimet e shumta.

“Sa shumë dashuri kemi marr falë urimeve tuaja! Faleminderit nga zemra! Zoti ju bekoftë”, shkruan Marina.

Gjithashtu ajo ka zbuluar se është nisur së fundmi në një udhëtim së bashku me Getoarin.

https://www.photojoiner.net/image/LiACbO8A

Çifti kanë shkuar bashkë drejt ishullit Sejshell dhe shtatzënia duket se nuk e ka pénguar aspak Marinën për të udhëtuar me avion.

Në një video ajo ka treguar se ka qëndruar zbàthur në avion për shkàk se gratë shtatzëna ndihen më komode në këtë formë.

Para se Marina të konfirmonte shtatzëninë, “Prive” raportoi se ajo është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe se prét të bëhet nënë e një vajze.https://www.photojoiner.net/image/1swXPqbx

Pas këtij lajmi, menjëherë kanë nisur alùdimet e ndjékësve se si dyshja mùnd të ia vendosin emrin të voglës së tyre dhe mbase mund të kenë rënë në “gjurmët” e duhura.

Para disa kohësh, Geti foli për biznesin e tyre me emrin “Marget”, një bashkim i tre shkronjave të para të emrave të tyre dhe po ashtu nuk përjashtòi mundësinë që këtë emër t’ja vendosin fëmijës që do të présin.

Akoma nuk dihet nëse kjo është zgjedhja e tyre për pagëzimin e bebushes që pritet të vijë në jetë, por kjo mbetet për t’u konfirmuar ose jo nga vetë çifti.https://www.photojoiner.net/image/SrIr1OKg

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!