Ballina Magazina Pasi morën lajmin se do bëhen prindër, ja ku po i kalojnë...

Pasi morën lajmin se do bëhen prindër, ja ku po i kalojnë pushimet Marina dhe Geti (FOTO)

Pas shumë thashethemesh, Marina Vjollca konfirmoi ditën e djeshme se është në prítje të ëmbël për herë të parë.

Ajo postoi foto të saj me barkun e rrumbullakosur, duke pranuar publikisht se është shtatzënë.

Moderatorja postoi në Instagram dy foto të saj shumë të veçanta ku dallohej barku i rrumbullakosur.

Më vonë po ashtu ajo publikoi një foto me Ghetto Geasyn, i cili shihet duke i përkédhelur barkun e Marinës.

“Ne të tre”, shkroi ajo përkrah fotos. Sot ajo ka publikuar të tjera imazhe dhe ka falenderuar të gjithë për urimet e shumta.

“Sa shumë dashuri kemi marr falë urimeve tuaja! Faleminderit nga zemra! Zoti ju bekoftë”, shkruan Marina.

Gjithashtu ajo ka zbuluar se është nisur së fundmi në një udhëtim së bashku me Getoarin.

https://www.photojoiner.net/image/LiACbO8A

Çifti kanë shkuar bashkë drejt ishullit Sejshell dhe shtatzënia duket se nuk e ka pénguar aspak Marinën për të udhëtuar me avion.

Në një video ajo ka treguar se ka qëndruar zbàthur në avion për shkàk se gratë shtatzëna ndihen më komode në këtë formë.

Para se Marina të konfirmonte shtatzëninë, “Prive” raportoi se ajo është në muajin e katërt të shtatzënisë dhe se prét të bëhet nënë e një vajze.https://www.photojoiner.net/image/1swXPqbx

Pas këtij lajmi, menjëherë kanë nisur alùdimet e ndjékësve se si dyshja mùnd të ia vendosin emrin të voglës së tyre dhe mbase mund të kenë rënë në “gjurmët” e duhura.

Para disa kohësh, Geti foli për biznesin e tyre me emrin “Marget”, një bashkim i tre shkronjave të para të emrave të tyre dhe po ashtu nuk përjashtòi mundësinë që këtë emër t’ja vendosin fëmijës që do të présin.

Akoma nuk dihet nëse kjo është zgjedhja e tyre për pagëzimin e bebushes që pritet të vijë në jetë, por kjo mbetet për t’u konfirmuar ose jo nga vetë çifti.https://www.photojoiner.net/image/SrIr1OKg

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!