Plot 2 vite të divòrcuar, megjithatë duket se dashuria mes tyre nuk mùnd të shùhet.

Ndër të paktat çifte që kanë arritur të ndàhen në paqe dhe të kenë një komunikim shumë të mirë, jo vetëm sepse i detyrohen vajzës së tyre Renee, por sepse kanë respektuar kohët e vjetra me njëri-tjetrin.

Gjatë gjithë kësaj kohe që nuk kanë qenë më bashkë, dyshja e kanë suportuar njëri-tjetrin në projektet e reja që publikonin gjithë dashuri sikur të mos ishin ndàrë kurrë.

https://www.photojoiner.net/image/TvystaLa

E megjithatë duket se në zemër me të vërtetë nuk janë ndàrë kurrë, pasi së fundmi po qàrkùllonin fjalë që dy artistët po përpíqeshín të rindërtonin martesën e tyre.

Madje miq të tyre, sipas “Panorama Plus” kanë treguar se Nora ka qenë arsyeja pse Roberti nuk dëshironte të deklarohej publikisht me asnjë vajzë.

Edhe përse ai është përfolur shpesh në media për lídhje dashurie me vajza të ndryshme mesa duket ai mendjen e paska pasur vetëm tek Nora Istrefi.

https://www.photojoiner.net/image/rtmTGgnX

E duket se këto fjalë qenkan të vërteta pasi ‘Prive’ ka publikuar disa foto dhe një video eksklùzive ku duket Nora dhe Roberti, së bashku me vajzën e tyre Renee në Aeroportin e Prishtinës në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.

Ata kanë qenë gjithashtu të shoqëruar nga nëna e këngëtares, Suzana.

Nuk dihet se për ku janë nisur në këto pushime familjare, megjithatë ne jemi më të lumtur se kurrë t’i shohim sërish bashkë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!