Para 2 vitesh përmes një statusi në rrjete sociale, Robert Berisha konfirmoi ndàrjen nga Nora Istrefi.

Ai postoi një foto dhe falënderoi me këtë rast Norën për gjithë momentet që kishin kaluar bashkë e që i solli në jetë një vajzë.

“Nëse nuk ka më dashuri mes një çifti, nuk do të thotë që ta bësh àrmik e t’i kthesh shpinën. Bënuni pozitivë e qeshni sa më shumë edhe respektojeni edhe atë që s’ju do të mirën, se asgjë nuk ndodh. Përmes këtij postimi, @noraistrefi e falënderoj shumë që ma ka pru në jetë një fëmijë si Renee… edhe shumë kujtime të bukura prej 2006. Noriq – T’kom bòrxh tan jetën. I wish you all the best”-shkroi Robert Berisha në statusin e tij.

Pas këtij momenti dyshja vendosën të jetonin në shtëpi të ndara, por janë takuar shpesh me njëri-tjetrin për hir të vajzës së tyre.

Madje para pak ditësh ata u bënë bashkë në një skénë, për të performuar në një nga clubet e natës në Prizren.

Por siç duket Nora dhe Roberti nuk e kanë lénë me kaq, sepse sipas “Panorma Plus” miqtë e tyre thonë se këngëtarët po përpíqen të rindërtojnë martesen.

2 vite pas ndàrjes së bùjshme, duket se zjàrri i dashurisë nuk është shuàr plotësisht tek ta, ndàj Nora dhe Robert mendojnë të rikthehen sërish bashkë.

Gjithashtu miqtë e tyre thonë se Nora është arsyeja pse Roberti nuk dëshiron të deklarohet publikisht me asnjë vajzë, ndonëse është përfolur shpesh në media për lídhje dashurie me vajza të ndryshme.

Se sa e vërtetë do të jetë kjo pr=ítet ta shohim me kalimin e kohës. E sigurt është që edhe fansat e çiftit do të donin shumë që t’i shihnin sërish bashkë Norën dhe Robertin.Skandali i tradhtisë që fshihet pas divorcit të Robertit dhe Norës, faktet e dokumentuara që do t'i përballin në Gjykatë

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!