Këngëtarja Orinda Huta dhe producenti Turjan Hyska vetëm pak ditë më parë janë bërë prindër të një vogëlusheje emrin e së cilës ia vunë Atara.

Emri Atara është hebre dhe ka kuptimin e kurorës dhe të bekuarës.

Dyshja në fjalë e kanë shprehur gjithmonë ëndrrën e madhe që të kenë fëmijë sa më parë.

Ndryshe nga shumë personazhe të njohur, Turi ndàu menjëherë në rrjete sociale një foto me vajzën, duke i zbuluar edhe portretin e ëmbël.

Kjo u bë e mùndur tani dhe prindërit Huta dhe Hyska janë në qiellin e shtatë nga gëzimi.

Shpesh herë nënat e reja, në fillimet e prindërimit të tyre postojnë foto me mesazhe brenda, ashtu sic është edhe rasti i këngëtarës në fjalë Orinda Huta.

Kjo e fundit pak orë më parë ndàu me ndjékësit e saj në rrjetin instagram një foto duke ushqyer me gji vogëlushen e saj Atara.

Orinda shihet mjaftë mirë në foto dhe e kuruar deri në detaj, ndërkohë në krahë mban bekimin e saj dhe duke i dhënë kështu një mesazh të gjitha nënave të reja në lídhje me ushqyerjen me gjí.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!