Olta Gixhari, e cila vitin e kaluar u bekua me ardhjen në jetë të djalit të saj, të cilin e quajti Amar.

Pavàrësisht faktit se është shumë aktive në rrjete sociale ajo asnjëherë nuk e ka zbuluar portretin e djalit të saj.

Bukuroshja Gixhari, vetëm pak ditë më parë, nuk duron më dhe zbulon se kujt i ngjàn fëmija më shumë nga prindërit.

Në një foto postuar në rrjetin Instagram ajo shkruan “Ja shih mua ke parë Amar. Është bërë krejt si unë”, shkruan Olta përkrah fotos kush vogëlushi shfaqet me kurriz.

Në një bashkëbisedim të hapur me ndjekësit e saj ajo tregon se bashkëshorti nuk lejon që fotot të publikohen me imazhin e tyre nëpër rrjete sociale.

Pyetur nga fansat se përse e mban të fshehtë djalin dhe burrin “Nuk më lë burri ta shfaq as atë, as çunin. Na marrin mësysh thotë”, ka treguar Olta.

E ndërsa më tej ajo shton se mendon të zgjerojë familjen e saj së shpejti dhe të bëhet një familje e madhe.

“Po mendoni për një fëmijë të dytë”, e ka pyetur një ndjékës.

“Po së shpejti”, ia ka kthyer aktorja

 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!