Olsa Muhameti, autòrja e programit më të ndjékur e komentuar të vititi “Për’Puthen”, festoi dje ditëlindjen e saj duke orgànizuar një event të madh vetëm  me praninë e vajzave.

Të shumtë ishin të ftuarit në orgànizimin e saj, pjesa më e madhe ishin nga stafi i ekranit të madh të Top Channel por nuk munguan edhe miq e të afërm të vetë autòres Muhameti.

Videot e fotot e postuara në rrjete sociale na shfaqin më së miri situatën e krijuar mbrëmjen e kaluar ku vajzat nuk ditën të ndalen me ‘shotsa’ të një pas njëshme.

Shumë nga moderatorët e ftùara në eventin e ditëlindjes së Olsës nuk kishin konsùmuar alkòòl më parë, siç ishte edhe rasti i gazetares Fatma Haxhialiu e cila konsùmoi për herë të parë LIVE para Olsës ‘shots’.

Dhuratat dhe surprízat për Olsën nuk kishin fund, lulet mbízotëronin dhe ajo që tërhoqi vëmendjen e vetë autòres Olsa dhe ndjékësve të saj, ishte dhurata e veçante e mamasë së saj.

Në një video publikuar në llogarinë e saj Instagram, Olsa falënderon nënën e saj për dhuratën dhe e ndan me ndjékësit e saj, një stoli, varëse ari me emrin e Olsës gdhéndur në pllakë.

Në fund të eventit Olsa mban dhuratat në duar dhe kërkon të arratiset pas shumë gotave që ka konsumuar, dhe në moment i ngatérrohen këmbët aq sa nuk i ngjet dot shkàllët e lokalit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!