Autorja e programit me te ndjékur e komentuar te vitit “PerPuthen”,  Olsa Muhameti ka një marrëdhënie të ngushtë shoqërore e profesionale me moderatoren e programit ne fjale, Bora Zemani.

Kujtojme se pak dite me pare, dyshja ne fjale u ritakuan edhe ne Stamboll aty ku kaluan edhe pushimet  secila prej tyre.

Mesa duket Bora dhe Olsa nuk ndahen lehte nga njera tjetra. Duke qene shume aktive ne rrjete sociale si Olsa ashtu edhe Bora ato postojnë foto e video pafund nga aktualiteti.Për'puthen" nuk ka mbaruar/ Olsa, Bora dhe Arjani japin lajmin e  shumëpritur (VIDEO) - Descript

Ne një video postuar nga Olsa ne llogarinë e saj Instagram, nëpërmjet InstaStory, ajo kàp màt Boren duke hédhur vaj në duar për të lyer flokët.

Një mënyre e shëndetshme kjo për sezonin veror ku rrézet e diellit përveç lëkurës démtojnë edhe flokët e sidomos ato te lyera e te trajtuara shpesh.

Duket qe Bora nuk e ka problem qe një gjë të tillë ta bëjne në një lokal, ne ambiente të jashtme duke shijuar një pije freskuese, pa marrë parasysh se duke qenë një personazh publik mùnd të krítíkohet me lehte se çdo person tjetër.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!