Pa mbushur ende 48 orë nga konfirmimi i ndàrjes së çiftit të famshëm të njohur në programin e dashurisë “PërPuthen” Andi dhe Melisa, nisin edhe shpérthímet ndàj fansave të tyre.

Portalet po zíejnë nga ky lajm pasi shumë nga ndjékësit e tyre mendojnë se dyshja në fjalë po luajnë vetëm për pak vëmendje, pasi një “ndàrje” e tillë ndodhi vetëm pak javë më parë dhe nuk vonuan shumë kur çifti deklaruan se ishte thjeshtë një zénkë.

Në një foto postuar pak orë më parë në llogarinë e saj në Instagram, komentet ishin të shumta, ato që mbízotëronin më shumë  ishin krítíkat ndàj ish-konkurrentes Melisa.

“S’të eci me këngën, tani bën lojë sikur je ndarë me Andin”,komenton një ndjékëse e Melisës në foton e saj dhe poshtë komentit vijojnë me dhjetëra të tjera duke konfirmuar të mësipërmen.

Një gjë e tillë e ka irrituar shumë Melisën e cila nuk ndalet aspak dhe  shpérthén haptazi ndaj ndjékëses se saj duke i u shprehur ashpér:

“Nuk e kam ditur që më ndjékin njerëz aq të fllíqur me mëndje aq të lígët. Shkoni mor merruni me punt e juja, mos më ndíqni fare sa rrini e lodhni trurin me budàllallíqet e juaja Na jeni bo t’gjithë si profesora jete. Eccc se e dini rrugën nga me shku.”https://www.photojoiner.net/image/Wy1qMYQv

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!