Melisa Lleshi, bukuroshja ish-konkurrentë e programit më të ndjékur të vitit “PërPuthen”, publikoi këngën e saj të dytë e cila rezultoi një sukses më vete.

Vetëm pak ditë më parë në ditëlindjen e Ana Lleshit u ndje shumë mungesa e një çifti të dashuruarish dhe bëhet fjalë pikërisht për Melisën dhe Andin.

Në pamundësi për të qenë prezent në një ditë kaq të réndésishme sa ç’ishte ditëlindja e mikes së saj ajo bën disa video duke bashkuar pjesë nga emisioni.Ana shkon në ditëlindje dhe përlot Melisën, ja çfarë ndodhi mes vajzave –  ArkivaNews

Në ditëlindjen e Ana1 përveç Melisës, të pamundur të ishte i pranishëm e kishte edhe Andi, sigurisht pasi këtë gjë na e vërteton edhe Melisa e cila i kërkon ndjesë publike.

Nëpërmjet rrjetit social Instagram, ajo shprehet e pikëlluar “O zemra, mos na ùrre! Unë dhe Andi e kishim të pamùndur të ishim në ditën tënde specíale but I promise we’ll make it up to you.”

Kujtojmë se Ana dhe Melisa e kanë mbéshtetur shumë njëra tjetër gjatë periudhës kur ishin pjesë e programit “PërPuthen”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!