Rreth 1 javë më parë, Marina Vjollca, zbùloi se është në prítje të fëmijës së parë.

Ajo postoi në rrjete sociale foto të saj me barkun e rrumbullakosur, duke dhënë në formën më të bukur lajmin e shumëprítur për ndjékësit e saj.

Më vonë ajo postoi dhe një tjetër foto me Getoarin, i cili shfaqej duke përkédhélur barkun e moderatores.

https://www.photojoiner.net/image/LiACbO8A

“Ne të tre”, shkroi Marina përkrah fotos. Menjëherë pas këtij lajmi fansat nisën të alùdonin se çfarë do të ndodhë me Marinën në sezonin e ri televiziv.

Dhe në fakt duket se këtë sezon Marina Vjollcën nuk do e shohim në ekran!

Ditën e sotme stafi i “Klanifornia” ka publikuar në Instagram një foto, nga mblédhja për sezonin e ri.

https://www.photojoiner.net/image/1swXPqbx

Në imazhin në fjalë shfaqet i gjithë stafi bashkë me aktorët, por mungon Marina Vjollca.

Siç duket ajo nuk merr pjesë në mbledhjet e stafit dhe me shumë mundësi nuk do të shfaqet në ekran.

Për pak kohë, Marina do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë dhe mesa duket ka vendosur që këtë periudhë ta shijojë në qetësi të plotë.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!