Loredana dhe Mozzik janë padýshim një makineri hitesh dhe jo vetëm.

Çdo gjë që ata bëjnë prodhon lajm dhe së fundmi dyshja kanë qenë kryefjala e mediave dhe portaleve.

Vetëm pak kohë pas ribashkimit, ku gjërat po shkonin më së miri mes tyre dhe po lançonin albumin më të ri “No Rich Parents”, mes tyre duket se ka ndodhur sërish një krìsje.

Pas postimeve të njëpasnjëshme të dyshes që habitën ndjèkësit e tyre, ku Mozzik shprehej se “Vetëm se të mungon dikush, nuk do të thotë se ke nevojë për të në jetën tënde” dhe më pas Loredana me dedìkimet dhe tatuazhin e një zemre të thyer, të gjithë dyshùan për një ndàrje mes tyre.

Jo vetëm kaq, por çifti i artistëve nuk ndiqen më as në rrjete sociale.

Së fundmi, Loredana ka publikuar një fotografi ku duket me sytë e mbyllur në një dhomë me vajzën e saj, Hana. Ajo që ka bërë përshtýpje është mbìshkrimi me të cilin ka shoqëruar foton, Kaq e lumtur”, shkruan reperja.

Nuk dihet nëse Loredana po tregon në mënyrë jo të drejtpërdrejtë se është shumë e lumtur dhe asnjë lajm nuk është i vërtetë apo është e lumtur se ka lènë pas një lìdhje toksìke?

Para këtyre thashèthemeve, Mozzik dhe Loredana po publikonin albumin e tyre më të fundit “No Rich Parents” që si çdo projekt tjetër muzikor po numëronte miliona klikime.

“Nëse don” është kënga më e fundit nga dyshja dhe vetëm 3 javë pas publikimit ka afro 7 milion klikime.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!