I ftuar në emisionin radiofonik “Pardon my French” Ledri Vula rréfeu për jetën e tij personale, familjare tani më si dhe projektet e këtij sezoni veror.

Reperi ndalet tek marrëdhënia e tij me Sarën duke na treguar sesi është njohur me të, ku sëbashku kanë rreth tre vite, por në prill të 2020 e bënë publike marrëdhënien e tyre.

“Kam aq kohë me Sarën sa ka qenë pjesë në xhírímet e klipit ‘Princess Diana’. Sarën e dua shumë si njeri dhe kàrakteri i saj më ka bërë për vete. E kuptova që ajo është ‘the one’, pasi do doja që një vajzë si Sara të rriste fëmijën tim. Kur ishim në karantinë, isha me disa shokë dhe kishim pirë shumë. Të nesërmen më vjen Sara me lòt në sy dhe unë thashë çfarë ka ndodhur, më nxori para eko-n, e shihja dhe nuk e besoja. Ende nuk e besoj, më ka ndréqur jetën”, u shpreh reperi i emocíonuar.Ledri Vula and Sara Hoxha parents for the first time?

Ledri është baba i një  vajze të vogël, të pàgëzuar me emrin “Poem Blu”, por kjo nuk e stopoi moderatorin ta pyesë në lídhje me ngàcmimet nga vajzat nëpër koncerte.

Sigurisht që Ledri do gjejë një përgjigje me tekst nga këngët e tij dhe pa hezítuar ai shprehet se:

“Më pëlqejnë ato vajza që e kanë trupin si peshk e jo trunin” dhe që sipas tij nuk gjenden kollaj të dyja sëbashku.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!