Ledjana Prenga është ish-konkurrentë e programit më të përfolur të vitit ‘PërPuthen’.

Ajo është ndër personazhet më të dashura për publikun dhe ndër më të komentuarat gjatë programit dhe pas daljes nga programi.

Kujtojmë se Ledjana doli çift nga ‘PërPuthen’, me Mevlanin, por lídhja e tyre zgjati shumë pak pasi sipas saj në mes u futën ata persona që nuk ranë dakord për lídhjen e tyre dhe nuk hòqën dorë nga Mevlani.

https://www.photojoiner.net/image/1N6RLPQD

Lídhja dhe ndàrja e tyre u përfol gjatë, fansat e dyshes në fjalë shpresonin për një rikthím të tyre sëbashku pasi dashuria që shfaqen në sytë e ndjékësve të tyre ishte aq e madhe sa të mund të mpòshte gjithë kònflíktet në mes.

Gjatë një bashkëbisedimi me fansat e saj në llogarinë Instagram, Ledjana pyetet sesi ndihet dhe ajo përgjigjet pa hezítuar se ndihen “e dashuruar”.

Pas kësaj përgjigjeje vijojnë pyetjet e tjera rreth temës së dashurisë.https://www.photojoiner.net/image/feyJF9Up

Një nga ndjékëset e saj e pyet troç Ledjanën nëse është në një lídhje apo është beqare.

Mirëpo, Ledjana për të mos zbùluar detaje më shumë shprehet se për të rëndësi ka të ndjesh dashuri, pastaj pak réndësi ka të informosh publikun nëse është në një lídhje apo jo.

E më pas e pyesin nëse është dikush që i mungon dhe kjo e fundit pohon duke u shprehur tekstualisht: “Yeah, është dikush që e thirri Bebe” duke e shoqëruar me emoji emocíonal.https://www.photojoiner.net/image/Aagh57vT

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!