Çifti i shumëpërfolur nëpër media rozë për ndàrjen e bùjshme të tyre, na rikthéhen sërish bashkë mes puthjeve dhe përqafimeve.

Bëhet fjalë pikërisht për Andin dhe Melisën, çiftin e njohur në programin e dashurisë “Për’Puthen”, ishin mbrëmjen e kaluar të ftuar në të njëjtin club.

Kjo bëri që çifti të kishin mùndësi të takoheshin dhe të sqaroheshin, duk e përfunduar kështu sërish sëbashku të përqafuar.

Këtë gjë dyshja në fjalë e ndan me ndjékësit nëpërmjet llogarive të tyre sociale, me anë të videove të bëra sëbashku në clubin ku u takuan.

Ka qenë Melisa që ka publikuar një video nga një festë ku shkruante:

“Andi mos më dil para” dhe papritmas u shfaq Andi duke qeshur në video.

Për të gjithë fansat e çiftit në fjalë, Andi dhe Melisa i detyrohen një shpjegim të mirë për zhùrmën e krijuar në lídhje me ndàrjen përherë të dytë të tyre.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!