Kejda Ajazi, vajza e Majlinda Bregut, zeshkania séksi është shumë aktive në rrjete sociale, duke përditësuar ndjékësit e saj me foto e video shpesh herë pròvòkuese.

Së fundmi, bukuroshja në fjalë ka postuar në llogarinë e saj Instagram, një foto ku shihet imazhi saj në një moshë fare të vogel.

Sot një zeshkane seksi, por ja si dukej vajza e Majlinda Bregut gjatë  fëmijërisë së saj (Foto) – Panorama Plus

Fotoja është shkrépur në vitin 2003 dhe ajo që tërhoqi vëmendjen e mediave rozë ishte përshkrimi që Kejda i kishte fotos në fjalë.

“Cantën në krah since 2003”  shkruan modelja mbi postimin e saj ku shihet me dy bishtaleca dhe e veshur me një bluzë rozë.

Bashkangjitur me të ajo poston edhe një foto të ditëve të sotme, ku vihet në pah bukuria natyrale dhe makijazhi aspak i tepruar, më shumë sa për të theksuar vetullën e gjatë të modeles në fjalë.https://www.photojoiner.net/image/CxndwhsM

Pozat me bíkini nuk mungojnë në Instagram-in e Kejdës, me të cilat tërhéq pëlqime dhe komente të shumta nga ndjékësit.

Në to dallohet lehtësisht barku i sheshtë, të pasmet e formësuara dhe këmbët e tonifikuara që çdo vajzë do donte t’i kishte.Sot një zeshkane seksi, por ja si dukej vajza e Majlinda Bregut gjatë  fëmijërisë së saj (Foto)

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!