Ish-çifti i shumë pëlqyer i njohur nga programi “Për’Puthen” Jasmina Kadriu dhe Andi Artani mbeten akoma nëpër titujt e portaleve dhe mediave rozë.

Kujtojmë se ndarja e tyre erdhi si shkak i afrimit të Andit me këngëtaren Diona Fona me të cilën bashkëpunoi në projektin e saj muzikor.

Sipas Jasminës  Andi e kishte lënë atë për Dionën dhe nisur nga kjo ínati i saj për këtë “tràdhti” nuk ka kaluar ende dhe shpesh thùmbon ish të dashurin e saj nëpërmjet postimeve në rrjete sociale.

Së fundmi në një bashkëbisedim të hapur me ndjékësit e saj në Instagram ajo gjen rastin të përmend në mënyrë indírekte Andin në përgjigjet për fansat.

‘’A do të ishe lídhur me një të pastrehë dhe pse e do?’, e pyet një nga fansat në Instagram.

‘’Unë jam lídhur me njerëz të shpirtin e kanë pasur shumë më të vàrfër se xhepat dhe nuk ka gjë më të kéqe! Kështu që leku nuk është asgjë nëse njeriu është pa shpirt! Unë lídhem  me atë që dua, jo me atë që kam nevojë sepse s’ja kam nevojën asnjë mashkulli’’, është përgjigjur Jasmina.

Dhe sigurisht që  ndjékësit e morën menjëherë si thùmb ndàj Andit i cili nuk reàgon pothuajse asnjëherë nga të tilla deklarata pasi preferon t’i injòrojë.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!