Ish-konkurrentja e “Për’Puthen”, Jasmin Kadriu, ishte e ftuar në emisionin “Natën me Aulonën” ku hapi thesin për jetën e saj private.

Ajo pranoi lídhjen e shumëpërfolur të dashurisë dhe u hap për herë të parë për djalin që i ka rrémbýer zemrën.

Megjithëse identitetin e tij nuk e zbùloi dhe tregoi se s’do ta publikonte kurrë në rrjete sociale, Jasmin tregoi se ai i dhuron ndjenja të bukura dhe qëndron non-stop me të, duke e bërë të lumtur. Ish-konkurrentja tha se pushimet verore i ka kaluar me të dashurin dhe persona të tjerë.

“Dalim vetëm, por unë gjithmonë e mpleks me njerëz të tjerë”- tha ajo.

“Nuk dua as ta bëj publike, se fole sot ndahesh nesër. Do dalësh pastaj shiko se u ndàva”, shpjegoi Jasmina.Tashmë në një lidhje dashurie të re, Jasmina surprizohet me këtë dhuratë  romantike - YouTube

Edhe pse është ndarë prej kohësh nga Andi, ndjekësit vazhdojnë të jenë të interesuar për lidhjen që Jasmina kishte me ish-konkurrentin e “Për’puthen”. Gjatë një bisede virtuale me ndjekësit është hapur sërish tema e ndarjes nga Andi.

“Pse e le të ikte një person që e doje shumë?”, e ka pyetur dikush dhe të gjithë e kuptuan se bëhej fjalë për Andin.

“Kush dëshiron të largohet, nuk ka qenë kurrë i imi!”, u përgjigj Jasmina, duke nënkuptuar se ka qenë Andi ai që i ka dhënë fund marrëdhënies mes tyre.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!