Gilberta Simoni, ish-konkurrentë e “PërPuthen +40”, është ndër më të dashurat për syrin e publikut dhe që në fillim të punatave, dyshja tashmë çift, Iliri dhe Gilberta ishin bërë për njëri tjetrin.

Edhe pas daljes nga emisioni, çifti i ‘PërPuthen+40’ në program vazhdon të jenë në qendër të vëmendjes si çifti që do mbijetojë më gjatë dhe sigurisht këtë do e ndàjnë me ndjékësit nëpër rrjete sociale.

Momentalisht Gilberta ndodhet në Shqipëri dhe po përgatitet të shpërngùlet në Itali, aty ku edhe jeton e punon Iliri, I dashuri i Gilbertës, njohur në PërPuthen.

E ndërsa në një foto postuar së fundmi nga vetë Gilberta, shihet imazhi saj përballë nënës së saj, të cilat duken se po shijojnë nga një kafe të ftohtë në këto ditë të nxehta vere.

Sipër fotos ajo shkruan “shoqja ime më e mirë, mamka ime” duke e shoqëruar me ’emoji’ plot me trëndafila.

Gilberta ishte ndër konkurrentet më të dashura për publikun, si karakteristikë e saj më e veçuar ishte buzëqeshja nëpërmjet së cilës bëri edhe për vete Ilrin të cilin sot e ka përkrah.https://www.photojoiner.net/image/4GO45wcW

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!