Gilberta dhe Iliri i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Kjo u konfirmua ditë më parë nga vet ish-konkurrentja përmes rrjeteve sociale pasi u pyet nëse në pushime ndodhej bashkë me Ilirin.

Por pse u ndànë?! Ka qene Gilberta ajo që ka folur duke shuar kuréshtjen e ndjékësve.

“Doja që Iliri të ishte më prezent. Pas një mesazhi që i nisa unë, ne nuk folëm më” – është shprehur Gilberta.

Largësia duket të ketë qenë një nga arsyet pasi Iliri jeton në Itali.

Dyshja pas daljes nga programi lidhjen e tyre e konfirmuan edhe me një festë mes miqsh dhe familjarësh dhe ishin çifti i fundit që kishin mbetur nga “PërPuthen 40”.

Miëpo edhe komplet programi pasi Melisa me Andin të cilët u bënë bashkë pas daljes nga programi por mesa duket janë ndarë edhe ato.Ndjekësi i tha se Gilberta është vajza më e “nxehtë” e “Për'puthen +40”,  Iliri nuk le gjë pa i thënë(Foto) - Lajme

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!