Nuk kanë qenë të paktë ata artistë që kanë ndarë me të gjithë eksperíencat e tyre me problemet e shëndetit mendor.

Së fundmi, Fifi ka treguar për të gjithë ndjekësit se ka përjetuar ànkth si dhe ka bërë publike pàsojat që i ka lénë kjo gjë, takíkardínë dhe po ashtu nuk mùnd të përbàllojë emocíone të forta.

Por pavàrësisht kësaj, ajo ka arritur ta kontrollojë veten dhe është e lumtur. “Po kam kalu dhe normal qe ka pàsoja ajo gjeja ..M’ka lane takikàrdinë ama kjo eshte e veqanta jem dhe e kontrolloj, une ate, dhe jo ajo mua..

Nuk perballoj dot emocíone te forta as negative as pozitive ..e prap jam e lumtur qe mund te dashuroj pa kontroll”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se para disa ditësh, Fifi i ka alàrmuar të gjithë fansat teksa ka postuar në Instagram një video të shkurtër të saj, në të cilën shfàqej me një màskë oksigjeni.

Ajo dukej disi e lòdhur në fytyrë, teksa tregonte se nuk mùndet të marrë frymë.

“Dua zërin tim mbrapsht, dua të marr frymë”, shkruante ajo përkrah videos.

Këngëtarja nuk ka treguar se çfarë i ka ndodhur, por mesa duket, për fat të mirë e gjithë kjo situatë ka kaluar sepse artistja po e jeton normalisht jetën e saj, siç duket dhe nga postimet në rrjetet sociale.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!