Këngëtarja e famshme shqiptare, Jonida Maliqi, pak kohë më parë u ndà nga lídhja që kishte me moderatorin dhe aktorin e humorit Romeo Veshaj.

Bashkëjetesa  e tyre zgjati për rreth dy vite dhe çdo gjë dukej se po shkonte qetë dhe bukur derisa një ditë, dyshja në fjalë fshínë njëri-tjetrin vírtualísht nga rrjetet sociale.

Nga një bashkëjetesë plot dashuri, u kthye në një ndàrje aspak miqësisht, pasi portalet shpérthýen ndàj Romeos të cilën e kishin fotografuar nën shoqërinë e një femre tjetër.

Kujtojmë se Jonida Maliqi ka shumë vite në skénë dhe natyrisht që ka shumë vite edhe mbí supe.

Pavàrsisht se në ditët e sotme është e vështirë t’i gjesh moshën artistëve, kjo nga ndërhyrjet e shpeshta që bëjnë në fytyrë e jo vetëm.

Jonida në fillimet e saja nuk ka asnjë të përbashkët me atë që është sot, kjo falë ndërhyrjeve të vogla estetike dhe kírurgjíkalë të bëra në hundë, mollëza, buzë, vetulla etj.

Ajo u krítíkua shumë pasi pas ndàrjes nga bashkëshorti i saj, me të cilit pati një martesë shumëvjeçare, ajo kreu ndërhyrje te tilla në fytyrë por duke e hùmbur orígjínalítetin e saj.

Së fundmi faqja e  njohur e demaskimeve online në rrjetin social Instagram ka publikuar disa foto se di dukej Jonida Maliqi gjatë viteve që lamë pas.

Në foto duket qartë se këngëtarja dhe blogerja e famshme shqiptare ka bërë operacione plastike mirëpo ne mund të themi me plot gojë se Jonida po bëhet si vera, aq më vjetër që bëhet, aq më e mirë duket!https://www.photojoiner.net/image/Zq6JRg3D

 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!