Marina Vjollca po poston gjithnjë e më rrallë foto në rrjete sociale dhe kjo është bërë shkàk që ndjékësit të alùdojnë lloj-lloj gjërash.

Në një foto të publikuar para pak kohësh, ajo ka shkruar:

“Më mori malli për të gjithë ju” dhe menjëherë ndjékësit kanë vérshuar me komente dhe menjëherë kanë nxítur dyshímet se moderatorja mund të jetë shtatzënë.

Marina ka fotografuar vetëm portretin dhe mban veshur një bluzë të gjerë që me siguri ky detaj ka bërë ndjekësit të mendojnë se bukuroshja e ekranit është në prítje të ëmbël.

Ajo që i shtòi dyshímet ishte postimi i saj në Instagram, ku Marina ka falenderuar Zotin duke mos zbùluar arsyen.

“Faleminderit Zot për gjithçka”, ka shkruar moderatorja shqiptare.

Këto alùdime i ka shtùar dhe më shumë miku i saj i ngushtë, Eraldo Rexha.

Në një intervistë për “Pushime On Top” ai ka zbùluar se në koopertinën e shtatorit të “Revista Who” do të jetë një personazh që pret të bëhet mami.

“Do të kemi në kopertinë një personazh që pret të bëhet mami. Nuk mund të them dot më shumë derisa të vijë momenti i kopertinës. Është bjonde”, është shprehur Eraldo.

I pyetur nga moderatori i programit, Flori Gjini, ai nuk ka preferuar që të zbùlojë emrin e bashkëshortit të mamasë së ardhshme, por ka treguar se janë të dy të famshëm.

Epo, siç thotë dhe populli ‘ku ka zë, nuk është pa gjë’ dhe duket se këto fjalë që qarkullojnë lart e poshtë janë të vërteta.

Së fundmi, burime për “Prive.al” kanë zbùluar edhe gjininë e fëmijës që pret moderatorja. Sipas tyre, çifti do të bekohen me një bebushe vajzë dhe Marina aktualisht është në muajin e katërt të shtatzënisë.Marina Vjollca shtatzanë? Ja fotoja që ngre dyshimet - Gazeta Shqiptare  Online

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!