Këngëtarja Jonida Maliqi dhe moderatorja Bora Zemani, dikur të lìdhura si kunata kjo për faktin se dyshja në fjalë ishin të lìdhur më binjakët Veshaj.

Lìdhja e dy vëllezërve zgjati pothuajsë njëlloj dhe ndàrja ishte pothuajse njëherazi e dy çifteve.

Jonida ka zgjedhur të flasë për mardhènien e saj me Romeon në disa intervista të dhëna, e ndërsa Bora ka preferuar të helèshtë por nuk ka lènë pa thùmbuar në rrjete sociale pas çdo deklarate që Donaldi ka dhènë për ndàrjen e tyre.

Bora dhe Jonida ruajnë një màrredhènie shumë të mirë me njëra-tjetrën, akoma edhe sot.

Sapo moderatorja Bora Zemani promovoi projektin e saj të rradhës për markën e veshjes “Bzzz.company”.

Jonida Maliqi ishte ndër të parat që e uroi për punën dhe nisur edhe përgjigjja e Borës në rrjetin social Instagram, shihet një miqësi e ngìshtë e ngrohtë mes tyre.

Dikur màrrëdhenia e tyre ishte aq e afërt saqë dyshja në fjalë shpesh kèmbenin edhe robat e këpucët, siç është rasti i sandaleve jeshile që u panë në këmbët e Jonida Maliqit e ftuar në “Xing me Ermalin” ndërkohë të njëtat ishin në këmbët e Bora Zemanit në një nga punatat e “PërPuthen”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!