Sot Dhurata Dora është një nga këngëtaret më të suksesshme në industrinë muzikore dhe duket se kjo ka qenë ëndrra e saj e fëmijërisë që ka mùndur ta bëj realitet.

Dikur Dhurata ishte fanse e artistëve të mëdhenj shqiptarë e sot pòzon përkrah tyre si kolege.

Ditën e sotme këngëtarja ka ndàrë në Instagram një foto shumë të veçantë të saj përkrah Sabri Fejzullahut.

Ajo ka bashkuar dy imàzhe, njëri prej i shkrèpur shumë vite më parë kur Dhurata ishte ende fëmijë dhe pozònte me Sabri Fejzullahun, që duhet të ketë qenë një nga këngëtaret e saj të preferuar asokohe.

Ndërsa në foton tjetër ajo shihet po ashtu përkrah Sabri Fejzullahut, por fotografia është bërë ditët e fundit, tashmë që Dhurata është një artiste e arrirë.

Siç duket Dhurata është emocìonuar shumë nga ky kolazh dhe menjëherë e ka ndàrë me ndjèkësit e saj në Instagram.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!