Para pak kohësh reperi Cozman i surprízoi të gjithë teksa konfirmoi lídhjen e tij të re me një brune séksi, me të cilën pòzoi në rrjete sociale.

Një vajzë e quajtur Fjolla, që është partnerja e reperit, postoi në foto me Cozman dhe ky i fundit e ripostoi në llogarinë e tij.

Pasi e bënë publike marrëdhënien, Cozman filloi të publikonte të tjera imazhe dhe video romantike duke treguar se ka rënë në dashuri kokë e këmbë me Fjollën.

Ndërkohë ditën e sotme reperi i njohur feston ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungote një urim publik nga e dashura e tij.

“Gëzuar ditëlindjen zemër. Të dua”, ka shkruar Fjolla krahas fotos ku çifti duken më të dashuruar se kurrë, të cilën Cozman e ka ripostuar në InstaStory-n e tij.

Gjërat mes dyshes janë bërë shumë seríoze dhe lídhja është konsoliduar plotësisht.

Cozman ka zbùluar më herët se ka shijuar pushimet në jug të Shqipërisë me partneren e tij dhe familjarë të tjerë.

Ai ka postuar në Instagram disa foto dhe video nga pushimet, në të cilat shihet Fjolla dhe të afërmit e reperit.

Siç duket ata janë njohur edhe me familjet e njëri-tjetrit dhe tashmë na mbetet të presim për një zyrtarizm të marrédhénies edhe lígjërisht.

Ndërkohë deri më tani reperi nuk ka ndàrë shumë detaje për këtë lídhje të re.

E vetmja gjë që dinë fansat për partneren e tij është se ajo punon si grímiere dhe tani jemi të gjithë në prítje që Cozman të tregojë diçka më shumë për këtë histori dashurie.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!