Javën kaluar, autorja e programit më të ndjekur e komentuar të vititi “Për’Puthen” festoi ditëlindjen e saj duke orgànizuar kështu një event madhështor vetëm me vajza.

Pjesëmarrja e të ftuarve ishte e lartë, nuk munguan miq e të afërm të autòres në fjalë por sigurisht edhe stafi i madh i ekranit të Top Channel.

Ajo që tërhoqi vëmendjen e ndjekësve me sy të mprehtë të Olsës dhe Bores, dyshes së pandashme të programit “Për’Puthen”, ishte sjellja pasive e Borës në event.

Madje moderatorja e programit “Për’Puthen”, Bora Zemani nuk ka bërë asnjë foto apo video gjatë eventit për të treguar prezencën e saj në ditëlindjen e koleges dhe shoqes së saj Olsës.

Ajo që çuditi më shumë ishte fakti se Zemani nuk bëri asnjë urim për Olsën, në llogarinë e saj në Instagram Bora nuk ka postuar asnjë InstaStory me urim për Olsën.

Asnjë foto apo video të sajën në event apo dicka që ka lidhje me këtë ditë kaq të rëndësishme për vetë autòren, Olsa dhe kjo ka bërë që ndjekësit të aludojnë për një hatër mbetje mes dyshes në fjalë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!