Moderatorja e programit më të përfolur të vitit “PërPuthen”,  Bora Zemani është nënë e një djali dhe hyn ne grupin e nënave beqare më séksi në Shqipëri.

Kujtojmë se Bora u bekua me një djalë në kohën kur ishte në një lídhje me DJ Vin Velin, lídhje e cila pati një fund të shpejtë.

Pak kohë më vonë Bora Zemani bashkëjetoi me aktorin e humorit Donald Veshaj, lídhje kjo që u ndërpré dhe mori fund vetëm para pak kohësh dhe aspak miqësisht.

Bora Zemani është shumë aktive në rrjete sociale dhe shpesh hap bashkëbisedime me pyetje përgjigje të cilat nuk heziton aspak t’i përgjigjet.

Ajo gjen mundësinë të shprehë emrin e preferuar të saj nëse një ditë do bekohej me një vajzë dhe frymëzuar nga filmi vizatimor i saj i preferuar “Mbreti Luan” ajo shkruan:

“Nëse një ditë do të kem një vajzë ajo do ta ketë emrin Nala”; ka shkruar Bora në një ‘InstaStory’ me foton e personazhit të filmit të dashur për fëmijë.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!