Moderatorja Bora Zemani, e programit me te klikuar e ndjékur te vitit “Për’Puthen”, ndodhet ne Turqi bashke me djalin e saj dhe po bën pushime buze bregdetit, nën rrézet e diellit.

Bora është shume aktive ne rrjete sociale, ajo shpesh poston foto e video ne llogarinë e saj,  me kohen qe kalon kjo e fundit me djalin e saj.

Ne video ajo shpesh realízon bashkëbisedime me Arborin, duke mos ditur ai se Bora po xhiron dhe flet plot bindje ne idetë e tija pavàrësisht nëse është gabím apo jo.Bora Zemani confesses the biggest fear she had during her pregnancy

Ne bazë të premisave te deritanishme Arbori vogël pritet te behet një biznesmen i madh ne te ardhmen, duke marrë për shë/ëmbull nenën e tij e cila sapo realizoi ëndrrën e saj, quajtur “Bzzz.Company.”

Ne disa video postuar ne rrjete sociale nga Bora Zemani, shihet Arbori teksa reklamon rrobat e nenës se tij si me te mirat ne treg.

Eh kujt do t’i ngjaj tjetër përveç mamit që e ka të zonjën në biznesin e saj.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!