Këngëtarja e njohur shqiptare, bashkëshortja e aktorit te humorit Bes Kallakut është shume aktive ne rrjete sociale dhe përditëson ndjékësit e saj me foto e video nga rutina ditore.

Behet fjale pikërisht për bukuroshen Xhensila Myrtezaj, e cila i bën një rreng Besit teksa ai është ne gjumë dhe e gjithë situata filmohet nga te pranishëm, te afërm te tyre.Besi e Xhensila me urim të veçantë në dy vjetorin e AjkësNë video shihet Besi teksa po fle në bregdet, nen rrezet e diellit ku temperatura e trupit duhet te jete shume e larte ne atë moment, nderkohe afrohet Xhensila e cila ka në dore një gote me ujë dhe i drejtohet trupit te Besit për ta freskuar.

Sapo Xhensila hédh ujin mbi trupin e Besit, ky i fundit ngríhet shume i irrítuar dhe nuk di si te sillet apo nga te drejtohet pasi duket sikur Besi ishte ne gjumë të thélle.

Sot premiera e filmit Falco/ Xhensila Myrtezaj ka urimin më të bukur për  Bes Kallakun - Arkiv

Raportohet nga te pranishëm se ne momentin qe Besi u ngrít, ishte i irrítuar dhe përdori një fjalor jo te pastër kundrejt atyre qe i punuan rréngun ndaj edhe videoja është prére e postuar shkurt pér arsye etike.

Mbi video ai shkruan “O Zot, si me mpas pícku rrònxat jam nrejt” duke e shoqeruar me emoji te qeshur.

Nuk munguan komentet komike por pjesa me e madhe vùnë re se videoja ishte prére dhe te gjithë e kuptojmë arsyen.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!