Beart Rexhepi është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes. Kësaj radhe pas një video që po qarkullon në rrjete sociale.

Gjersa ish-konkurrenti reklamonte muskujt para pasqyrës kamera kap një vajzë prapa komplet nùdo.

Nuk dihet nëse Beartit i kishte ikur ky detaj a po e ka publikuar qëllimisht.

Djaloshi nga Prishtina kohëve të fundit është përfolur për raportin me Enca Haxhiun, në videoklipin e së cilës ishte protagonist.

Ndërkohë pjesë e medias rozë Bearti u bë më shumë se brenda programit pasi doli dhe zbùloi lídhjen me Tean e pastaj ndarjen shumë të bujshme.

Ka qenë faqja “Vipat e Bllokut” ajo e cila ka publikuar videon në fjalë ku shihet qartë më tutje një vajzë komplet nùdo.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!