Antonela Berisha, pak ditë pas mbylljes së sezonit të programit “Top Arena” u nis për Itali, aty ku kishte edhe familjen e saj, ku qëndroi për disa ditë dhe më pas u rikthye në Shqipëri duke marrë edhe familjen me vete.

Mesa duket Antonela do kalojë pushimet në Shqipëri me familje këtë vit.

Kujtojmë se pak ditë më parë bukuroshja në fjalë festoi ditëlindjen duke orgànízuar kështu një event të madh festim me pishina.

Në një postim hédhur së fundmi në rrjetin social Instagram shihet Antonela dhe pranë saj ndodhet e ëma.

Videoja është bërë nga Atdheu, i cili ndodhej përballë tyre duke i komplimentuar për stilin dhe bukurinë që kanë.

Mos guxo t'i flasësh më mamit tim ashtu, s'ta toleroj"/ Çfarë tha Ledjana  që nervozoi Antonelën - Kryefjala

Në një moment ai shprehet plot entuzíazëm për bukurinë e njërës prej tyre dhe kamerën e afron tek nëna e Antonelës, e cila i dhuron një buzëqeshje Atdheut.

Sigurisht që një gjest i tillë do kéqintérpretohet nga mentaliteti i ulët i shumë ndjékësve por Berisha është rritur në Itali dhe nuk i merr për bazë aspak thashéthémet.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!