Çifti që qëndroi më gjatë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe të njohur në programin e dashurisë “PërPuthen” i japin fund lídhjes së tyre dhe këtë na e konfirmojnë të dy nëpërmjet postimeve në rrjete sociale.

Bëhet fjalë pikërisht për Andin dhe Melisën, e cila kjo e fundit ka informuar e para ndjekësit dhe fansat e saj për ndarjen nga partneri me anë të një fraze të Ivan Turgenev:

“ Edhe kaq leht’ u shémb gjithçka pérdhé! Të desha fort- po ti s’më dashurove- Jo! Jo! Mos thuaj: Po! – se ti veç fjal’ e buzëqeshje më dhurove, unë shpirtin bëra flí.”

Pas këtij postimi, ndjékësit e saj kanë hulùmtuar më tej për të kuptuar se çfarë po ndodh me të vërtetë dhe vërehet se fotot që dyshja kanë bashkë i kanë fshírë nga profilet e tyre, gjithashtu çifti në fjalë nuk e ndjékin më njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Pas komenteve të shumta nga fansat e tyre ka ardhur edhe reàgimi i Andit, i cili shkruan në InstaStory një frazë në gjuhën angleze me të cilën na konfirmon se ndàrja e çiftit këtë herë është e vërtetë dhe nuk pritet një kthím i dytë sëbashku.

“Marrëdhëniet janë si xhami, ndonjëherë është më mirë t’i lini ato të thýera, se sa të démtoni veten duke téntuar t’i bashkoni”.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!