Lídhja e Ana Lleshit me ish-konkurrentin Elton Maksuti e programit “PërPuthen” bëri bùjë nëpër media online, portale e rrjete sociale.

Pas fotove të publikuara nga “Vipat e Bllokut” ku shiheshin Ana dhe Eltoni sëbashku duke shijuar rrezet e diellit në bregdet, lajmi u përhap dhe u defòrmua nga portalet të cilët menduan se bëhej fjalë për Ana Kaurin.

Ndërkohë në fakt bëhej fjalë për Ana Lleshin, lídhje kjo e cila nuk u pranua asnjëherë publikisht nga dyshja në fjalë por e lënë të kuptojmë se mes tyre ka diçka.

Mirëpo ai që i qëndroi më afër ishte konkurrenti që pak ditë më parë u kàp “màt” me Anën në bregdet. Bëhet fjalë për Elton Maksuti.

Mbrëmjen e kaluar, ishte ditëlindja e Ana Lleshit, dhe në eventin e orgànízuar nuk munguan ish-konkurrentet e programit “PërPuthen”.

Por ajo që tërhòqi vëmendjen e mediave ishte afrimiteti i shfaqur mes Anës dhe Eltonit.

Këtë na e vërtetojnë fotot e shkrépura ku shihet Eltoni duke prekur dhe përqafuar Anën gjatë gjithë mbrëmjes.   

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!