Vetëm pak ditë më parë bëri bujë lajmi i lídhjes së Anës me ish-konkurrentin e programit PërPuthen Eltonin.

Në fakt, pavàrësisht se lajmi qarkùllonte nëpër portale dhe ishte tërësisht FÅLLCO, Kauri sërish preferoi të reàgojë me një shkrim në rrjetin social Instagram.

“Vipat e Bllokut” postuan një foto ku shkruhej mbi të, Ana dhe Elton. Dhe të gjithë menduan se bëhej fjalë për Ana2 por në fakt bëhej fjalë për Ana1 (Ana Lleshi).

Një làpsus i tillë, ishte  i pafalshëm nga ana e ish-konkurrentes Ana Kauri, duke reàguar në një InsaStory në llogarinë e saj në Instagram me fjalën “What?!”

Duket se edhe vete Ana Kauri është habítur nga lajme të tilla përhapur aq shpejt.

Në fakt ishte víral nëpër rrjete sociale e portale por ende nuk kemi një reàgim nga Ana Lleshi, e cila është edhe protagonistja e ngjàrjes.

Kujtojmë se Ana Kauri u bë e njohur falë pjesëmarrjes në programin më të komentuar të vitit “PërPuthen”, pavàrësisht se periudha e saj e qëndrimit në emision ishte e shkurtër.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!