Ish-konkurrentët e ‘’Për’Puthen’’ kanë shfrýtëzuar famën që u dha programi si trampolinë për t’u futur në botën e televizionit e kryesisht muzikës duke publikuar këngë një numër i madh i tyre.

Një tjetër konkurrente ka befasuar ditën e sotme duke ardhur me videoklip.

Bëhet fjalë për konkurrenten e ‘’Për’Puthen +40’’, Linditën, e cila publikoi këngën ‘’COCO’’ dhe shfàqet e veshur me bíkini gjersa ekspòzon trupin e saj.

Prej disa kohësh, Lindita Bimi, postonte në profilin e saj në “Instagram” foto mjaft provòkuese.

E teksa merrte komplimente për format e saj trupore, ajo nuk tregonte detaje të tjera në lídhje me këto imazhe.

Në videoklip, Lindita shfaqet fillimisht me një fustan të gjatë të zi, e më pas me rroba banje.

Pastaj ajo shfaqet tejet provòkuese me rroba banje blu, teksa lahet në pishinë.

Lindita nuk arriti të gjejë partnerin e saj në program por si duket ka vendosur të fokusohet tek karriera dhe fama që i dha programi.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!