Shumë javë pasi e kishte paralajmëruar publikimin e saj, Enca lançoi para disa ditësh këngën më të re “Rakia”.

Ashtu siç mendohej edhe nga fansat, këngëtarja kishte përzgjedhur si protagonist për klipin e saj ish-konkurrentin e “PërPuthen” Beart Rexhepi.

Në videolip ata të dy shfaqen në skena shumë të nxehta dhe duke bërë lëvizje pròvokuese në një shtrat.Enca publikon një nga skenat provokuese të klipit të ri me protagonist  modelin Beart Rexhepi - Telegrafi

Ata kanë vazhduar të ruajnë miqësinë me njëri-tjetrin përtej bashkëpunimit për këngën.

Madje Bearti ka konsideratat më të larta për Encën si njeri…

Gjatë një interviste virtuale, dikush nga ndjékësit e ka pyetur ish-konkurrentin e “PërPuthen”.https://www.photojoiner.net/image/L08pRJZ8

Si është Enca, kur e njeh nga afër? “Njeriu më pozitiv, ajo të bën të ndihesh komod, ka disa fjalime të mrekullueshme motivuese për jetën, është shumë e zgjuar dhe është shumë e ëmbël si një beb…”, është përgjigjur Bearti.

Enca dhe Bearti janë takuar disa herë bashkë në kryeqytetin shqiptar. Para disa ditësh Enca publikoi një video teksa shihet duke udhëtuar me makinë me Beartin.

“Ç’është ky djalë seksi” – dëgjohej duke thënë Enca nga makina për Beartin. VIDEO) Enca dhe Bearti kapen "mat"! Çfarë po ndodh mes tyre? - News 31

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!