Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, ka humbur para një viti babain e saj. 

Gjatë kësaj kohe nuk kanë munguar asnjëherë postimet nga ana e aktores në lìdhje me kujtimin e të atit.

Teksa feston ditëlindjen, mendimet dhe emocionet e Rudinës sot shkojnë te babai i saj i ndjerë.

Ajo ka publikuar një foto me të shtrenjtin e saj, krahas së cilës i ka dedìkuar fjalë rrènqethëse.

“Ba, boshllekun qe le ti, nuk e mbush dot asgje! Gezuar atje ne qiell! Me mungon ne çmènduri”, ka shkruar ajo krahas fotos emocìonuese.

Për ditën e saj të lindjes, bashkëshorti i Rudinës ka zgjedhur që t’a surprìzojë me një udhëtim në Capri të Italisë.

Moderatorja ka publikuar në rrjete sociale ìmazhe nga kjo ditë kaq e veçantë për të dhe me njërën prej tyre i ka habitur të gjithë.

Rudina shprehet se Marku është në udhëtim me gruan, shokun dhe dashnòren dhe të tre këto personazhe janë ajo vetë.

“Ju falenderoj pa masë për urimet. Ju puth nga Capri, ju falenderon edhe Marku, i cili në këtë udhëtim nuk është vetëm me gruan por edhe me një shokun e vet edhe me dashnòren me gruan, por edhe me një shokun e vet, edhe me dashnòren e tij. Në këtë rast gruaja jam unë që i them mos pi, shoku jam unë që i tregoj çdo pjeshkë të bukur që kalon në ishull, gjithashtu dashnorja jam unë se i fus duart rrugëve të Capri-t”, është shprehur Dembacaj në videon e publikuar nga vetë ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!