Redon Makashi është këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur.  I ftuar në Top Arena, ai rrëfen për një tjetër anë të tijën.

Në prapaskénë moderatorja e programit Antonela Berishaj shkon pranë kantautorit Redon Makashi duke i bërë një pyetje mjaftë provòkuese dhe ky i fundit habit me përgjigjet e tij.Me shumë më kanë pritur dhe jam penduar”, - Syri | Lajmi i fundit

Antonela, kthen kamerën e telefonit në ‘selfie’ dhe fillon videon me pyetjen “Nga kush inspirohesh më shumë, nga brunet apo biondet? Kur këndon?”

Makashi shtànget për momentit dhe nuk di të kthejë një përgjigje të saktë “intervistë është kjo?” e ndërsa Antonela me gaz ia kthen “Jo, pyetje normale.”Edhe Antonela ia shen hajrin “Për'puthen”, bëhet pjesë e këtij emisioni!

Kaq kohe i mjaftoi Makashit tmendohej për një përgjigje të saktë “përderisa jam me ty, mendoj se nga bjondet.”

Kjo video u postua ne rrjetin Instagram, në InstStory të Antonela Berishës duke I bërë tag Redon Makashit.

Ky i fundit nuk duket shumë aktiv në rrjete socile, madje as nuk e ka pranuar taggun e Antonelës që më pas ta shpërndajë në profilin e tij.

By Juda

error: Alert: Content is protected !!