Dy ish-konkurrentet e programit me te ndjekur te vitit “Per’Puthen” janë pikasur nga portalet e mediat roze për afrimitetin e treguar ndàj njeri-tjetrit në eventin e ditëlindjes së Antonela Berishës.

Behet fjale pikërisht për Princi Mile dhe Lindita Bimi, edhe pse dyshja i përkisnin kategorive te ndryshme te programit, Princi ne PërPuthen rinore e ndërsa Lindita në ‘PerPuthen+40’.E akuzoi se nuk është burrë, Princ Mile i kthehet keq Aristela Lekës: Të të  vijë turp që… - Bota Sot

Dyshja dolën single nga programi por te gjithë tashme e njohim natyrën pròvòkuese të Linditës dhe nuk do çudíteshim nëse mes tyre do ekzístonte një marrédhénie me shume sesa thjesht shoqërore.

Kujtojmë se në ditëlindjen e Antonelës te ftuarit ishin te shumtë në numër por kjo nuk ndíkoi qe dyshja ne fjale te terhiqte aq shume vëmendje duke i kthyer videot e bëra LIVE në event si video vírale rrjete sociale.

Mes Lindita Bimit dhe Antonela Berishës kishte lindur një miqësi e ngushte kohe me pare, qe ne periudhën kur Lindita ishte akoma pjese e formatit me te përfolur e komentuar te vitit “Per’Puthen”.May be an image of 1 person, standing and text

Kjo ishte edhe arsyeja perse vetëm Lindita ishte e ftuar ne eveniment nga i gjithë kasti i ‘PerPuthen+40’.

Nuk kemi ende një reàgim nga Princi Mile apo nga Lindita Bimi për zërat qe përfliten nëpër portale, për videon qe po qarkullon.

Mesa duket dyshja ne fjale kane vendosur ta kalojnë ne qetësi qe mos ti japin me shume zë dhe informacion mediave sidomos atyre online.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!