Dolën çift nga programi dhe u “zhdùken” nga çdo dalje televizive duke mos zbùluar asgjë se çfarë po ndodh mes tyre.

Ndjekësit dhe mediat kohë pas kohe shkruanin për një krizë mes tyre por vetëm mbrëmë në Top Arena, protagonistja foli vet për herë të parë.

Ola e ftùar përballë Antonelës në ‘Top Arena’ konfirmoi se ajo dhe Murati nuk janë më bashkë.

Ish-konkurrentja tha se pas daljes nga programi u përbàllën me realitetin dhe janë distancuar dhe arsyeja konkrete është një hatérmbetje e Muratit.

Ola rrëfeu se nuk janë çift dhe se Murati e ka hequr nga Instagrami.

“Çfarë i bëre ti?”, e pyeti Manushi, por ish-konkurrentja u përgjigj shkurt “Asgjë”.Më hoqi nga Instagrami', Ola tregon se çfarë ndodhi me Muratin pas 'Përputhen'
Vetë ajo nuk e ka héqur ende Muratin nga rrjetet sociale. “Unë rri e shikoj dhe adhuroj”, tha ajo duke qeshur.

“Nuk jemi bashkë. Mendoj se ka një qejfmbetje nga ana e tij, gjë që nuk ma ka shprehur prandaj nuk flasim.

Mendoj i ka ngelur qejfi nga ndonjë video që kam hedh në rrjete sociale gjë që ndodh në imagjinatën e tij se nuk ka asgjë reale. Ai nuk ka kërkuar sqarime prandaj dhe unë nuk ia jap. Të kishte dashur do të më kishte pyetur”, tha mes tjerash Ola.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!