Reperi i njohur Noizy, mbrëmjen e kaluar ka performuar në një nga clubet më të famshme dhe më të populluara të Prishtinës.

Në një video publikuar në rrjete sociale shihet Noizy teksa po këndon dhe kércen mbí skénë dhe në një moment të pakontrolluar nga ai, rréshqet dhe bíe mbí fansat e tij.

Në moment ndërhyjnë truprojat e tij të cilët qëndrojnë në çdo sekond mbí skénë, pranë tij për t’i paraprirë çdo të paprítur, por mesa duket në rastin konkret detyra e tyre dështòn për pak.

Shumë nga fansat e tij aludojnë se Noizy ka qënë tepër “high” në momentin e rrézimit e ndërsa komentues të tjerë alùdojnë se këngëtari në fjalë është hédhur mbí tùrmë me qëllím.

Akoma nuk kemi një reàgim të vetë këngëtarit/reperit Noizy, i cili në momentin që ndodhi “skéna” ishte duke kënduar këngët aq të famshme “Nuk kanë besu”.

Publiku ishte aq i ndézur nga këngëtari në fjalë, pasi ai është shumë i dashur me të gjithë fansat e tij dhe jo vetëm…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!