Ana Kauri vazhdon të jetë nga më të komentuarat pas daljes nga programi.

Por duket se për këtë pjesë ajo po kujdeset edhe vet përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi publikoi një fotografi ku shihet se ish-konkurrentja po kalon qaste pushimi në plazh por ajo që ra në sy është një fotografi ku brunja séksi tregon bíkínit e saj në një gur gjë që tregon se ajo ishte shfaqur nùdo në ato momente.

Ana gëzon forma fantastike trupore dhe është nga femrat më të bukura që ka dalë nga “PërPuthen”.

Kohë mē parë ajo zbùloi se ka filluar një lídhje dashurie pasi doli nga programi por që dëshiron që ta mbajë sékret nga publiku dhe mediat.

Ana Kauri postoi një fotografi të re e veshur me një fustan të shkurtër ajo tregon këmbët e saj të formësuara. E ngjyra e këtij fustani bën që të vë në pah edhe më shumë ngjyrën e saj të trupit si çokollate.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!