Mevlan Shaba, tashme këngëtari me famë të madhe i muzikës së lehte dhe pop, ish-konkurrent i programit më të përfolur të vitit “Për’Puthen”.

Marrëdhënia e tij me bukuroshen nga Shkodra, Antonela ishte aq e ngùshtë saqë askush nuk e mendonte faktin se Mevlani do mungonte në eventin e ditëlindjes së saj.

Mbrëmjen e kaluar ajo festoi ditëlindjen me miq e të njohur të botës së televizionit, numri i pjesëmarrësve ishte i lartë por ai që tërhoqi vëmendjen me mos prezencën e tij ishte Mevlani.Antonela héq dorë nga Mevlani, ky i fundi habit me veprimin e tij (VIDEO) – Lajme 24 ORË

Ky i fundit në postimet e fundit hédhur në llogarinë e tij Instagram duket të jetë tepër i angazhuar në Maqedoni, i ftuar si këngëtar dhe mendohet që kjo të jetë shkak  i mosvajtjes në festë.

Por ajo që na lë për të dyshùar për diçka më píkante është fakti se ai as nuk e ka uruar Antonelën nëpërmjet ‘InstaStory’-venë Instagram.Antonela sjell foton që nuk e ka postuar kurrë me Mevlanin

Shumë nga fansat e dyshes në fjalë mendojnë se mes tyre ka pasur një krísje dhe se Antonela nuk e ka ftuar vetë në festën e ditëlindjes së saj.

Pavarsisht se vetëm pak ditë më parë, në një intervistë të dhënë për “Prive”, Mevlani deklaroi se me Antonelën ruan marrëdhënie të mira dhe se me të së fundmi ishte takuar rreth një javë përpara.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!