Kohët e fundit Melisa dhe Andi kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes së tyre dinamike.

Pas deklarimit të ndarjes vetëm një ditë më pas u konfirmua ribashkimi.

Dhe kjo gjë nga Melisa, e cila postoi në rrjetin Instagram, nëpërmjet Instastory një foto të Andit duke dorë për dore më me të sajën duke pohuar se tashmë janë bashkë dhe inati kaloi.Tea shtatzënë? Melisa befason: Ka abortuar | Rajoni

Pak orë më parë Melisa, teksa shfaqi pamje nga xhirímet e klipit të saj më të ri, menjëherë u përhap lajmi për shtatzëninë e saj të dyshímtë.

Dyshimet nisën për shkak të fotoje ku Andi shihet me duar në barkun e Melisës. Vetëm kaq mjàftoi që mediat të aludojnë që ish konkurrentja e përputhen është në një pritje të ëmbël.

Një pjesë e konsiderueshme e ndjékësve të tyre dyshòjnë se kjo është një lojë të çiftit për vëmendje para publikimit të këngës së re të Melisës.Po të isha pornostare..."/ Melisa e “Përputhen” habit me deklaratën e saj - Lifestyle

E vërteta e kësaj gjëje pritet për tu parë në të ardhmen. Dyshja u përfol për një lídhje që pas daljes nga përputhen.

Ata janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, me të njëjtat rroba e në të njëjtën banesë, por asnjëherë s’e kanë pranuar publikisht romancën e tyre.

Pas shumë kohës ishte Melisa e para e cila konfirmoi dyshimet. Madje në klipin e saj të parë u shfaq Andi si protagonist kryesor, ku në fund shkëmbyen edhe një puthje.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!