Para disa ditësh Melisa tregoi se i kishtë dhënë fund lídhjes me Andin, pa dhënë shumë shpjegime.

Ajo ndau në Instagram një shprehje, që menjëherë i bëri të gjithë të dyshonin se ishte ndarë nga Andi.

“Unë jam shumë e pastër për ty apo për këdo”, shkruhej në shprehjen që shpërndau ajo, të cilën e pasoi me një deklaratë:

“Para se t’ja nisni të gjithë, dijeni s’dua pyetje! Ju vu pika muhabetit!”.

Gjithashtu ndjékësit vunë re se ajo kishtë fshirë një pjesë të postimeve, që kishte pasur me Andin.

Ndërsa ky i fundit nuk i hoqi në asnjë moment postimet me Melisën. Nga ana tjetër as njëri dhe as tjetri nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në Instagram.

Mirëpo fatmirësisht ata e kanë kaluar këtë moment të vështirë dhe janë bashkuar sërish me njëri-tjetrin.

Melisa ka postuar një foto të Andit, që i puth dorën dhe ka treguar se gjithë ajo që kaluan erdhi nga një zënkë e momentit.

“Hë me mo se kush është ajo femër që s’ka bërë ‘namin’ pas një zénke. Ndjesë, por jemi bashkë përgjithmonë”, shkruan Melisa.

Andi ka ripostuar foton e tij dhe përkrah ka shkruar:

“Çdo lídhje ka ulje ngritjet e veta, thjesht uroj mbas këtyre të kéqijave të kemi vetëm të mira”.

Gjithashtu ata kanë nisur të ndjékin sërish njëri-tjetrin në Instgram dhe Melisa ka rikthyer fotot me Andin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!