Vetëm pak kohë më parë këngëtarja e njohur me famë ndërkombëtare ka mbërritur në trojet shqiptare. Bëhet fjalë pikërisht për këngëtaren Dua Lipa.

Bukuroshja me origjinë nga Kosova, sapo shkel në tokën shqiptare bën bujë të madhe duke filluar nga takimi i saj i shumëpërfolur me këngëtarin Ledri Vula.

Ky i fundit pak orë më parë ka shpërndarë në llogarinë e tij në Instagram një foto të Dua Lipës përballë vajzës së tij Poem Blu,  e cila është në duart e Ledrit.

Fotoja u bë virale menjëherë duke u shpërndarë nëpër rrjete sociale e portale dhe mori komente të shumta.

Këngëtarët në foto janë shumë të dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm.Dua Lipa irritohet me ndjekësit, mamaja e Ledri Vulës ka diçka për ti thënë  – ArkivaNews

Kujtojmë se kohë më parë mes  dyshes në fjalë ka pasur një histori romantike sentimentale dhe një gjë  e tillë u diskutua menjëherë nga fansat e tyre sapo fotoja u publikua.

“Poem Blu takon Dua Lipën”, është përshkrimi që i ka vënë reperi fotografisë.

Kujtojmë që Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sarah Hoxha, u bënë prindër për herë të parë në dhjetor të vitit të kaluar.Dua Lipa takohet me Ledri Vulën dhe vajzën e tij, Poem Blu - Tv Klan

 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!