Ndër çiftet më të përfolura dhe të dashura të programit më të komentuar të vitit “PërPuthen” dhe bëhet fjalë pikërisht për Ledjanën dhe Mevlanin.

Lídhje kjo që nuk zgjati shumë pas daljes nga programi, kjo për shkak të ish-konkurrentes Antonela, e cila nuk hòqi dorë asnjëherë nga Mevlani dhe nuk e pranoi dot faktin që ai u deklarua për Ledjanën.

Ky është versioni i Ledjanës pasi Mevlani dhe vetë Antonela nuk e pranuan asnjëherë diçka të tillë.

Pak kohë më vonë, ndjékësit e zjàrrtë të programit vunë re detaje që çùan në konkluzionin se Mevlani po krijon një marrédhénia të re më ish-konkurrenten e programit dhe bëhej fjalë pikërisht për Aristelën.

Të dy e mohun një fakt të tillë, por ajo që tràzoi ujerat dhe theu héshtjen ishte një foto e postuar në rrjete sociale ku shihen Mevlani dhe Aristela duke pòzuar mbí krevat.

Një gjë e tillë írrítoi shumë fansat e Ledjanës të cilët filluan menjëherë krítíkat dhe oféndimet për dyshen në fjalë.

Nuk vonoi shumë dhe reàgimi Ledjanës vjen menjëherë nëpërmjet një ‘Story’ në rrjetin e saj Instagram ku shkruan:

“Do ju lutesha të mos oféndonit askënd nëpër statuse aq më pak ‘fanpage’ që kanë emrin tim.

Nuk kam àrmiqësi me askënd, secili është i lirë të lídhet dhe të shoqërohet me kë të dojë”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!