Një lajm tragjík raportohet nga Kosova fqínje. Gresa Restelica, 18-vjeçe, ka ndërruar jetë si pàsojë e një aksídenti të réndë që ndodhi në rrugën Prishtinë-Ferizaj.

Ngjàrja ka ndodhur sot në orën 04:30 të mëngjesit.

Bashkë me të ishte dhe një vajzë tjetër e cila mori démtime të rénda në trup dhe është dërguar për trajtim mjékësor.18 vjeçarja qe humbi jetën në vetaksidentin Prishtinë-Ferizaj ishte pjesë e 'It's My Love' - Indeksonline.net

Gresa ishte konkurrente në “It’s My Love” vetëm në një episod.

Ajo njihej gjithashtu edhe si modele duke marrë pjesë në klipe muzikore.

Menjëherë është njoftuar polícia dhe autoriítetet përkatëse po merren me rastin për të zbardhur dhe shkàkqet e këtij aksídentí tragjík, që dyshòhet se ka ndodhur si pasojë e shpejtësisë së lartë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!